Proč " Finance na přání"

      Abyste něco dělali pořádně a byli na správné cestě být v tom nejlepší, musí Vás to bavit. A nás tento byznys baví. U nás máte jistotu, že se Vám budeme věnovat, a dáme Vám tu nejlepší péči. Vaše přání jsou naší prioritou. A na tom jsme založili i naše hodnoty

Naše hodnoty

FIRMA JE ZÁKLAD

Zapojením se do našeho týmu získáte možnost osobního i kariérního rozvoje. Na každém spolupracovníkovi nám záleží a má u nás jistotu pomocné ruky.


ZKUŠENOST

Přání každého klienta jsou pro nás prioritou a jejich plnění je podpořeno dlouholetou zkušeností ve finanční oblasti u všech členů našeho týmu.

KOMPLETNÍ SERVIS 

Poskytujeme Vám kompletní servis na poli finančních produktů, jsme s Vámi od prvního kontaktu až do úspěšného konce.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Víme, že jedině fér služba, respekt k lidem, plnění přání a potřeb klientů jsou cestou k úspěšnému podnikání na celý život. Pro nás setkání nekončí splněním jednoho Vašeho přání, my preferujeme spolupráci na celý život.

O projektu

        Každý z našeho týmu má za sebou řadu pracovních i osobních zkušeností z různých oblastí. Každý jsme svým způsobem originální a na druhou stranu máme spoustu společného. Chceme si sami ovlivňovat svoji budoucnost, svou kariéru a svůj příjem. Chceme si organizovat svůj čas a užít si i volno s rodinou a přáteli. Chceme se dále vzdělávat a rozvíjet. Chceme poznávat nové lidi a pomáhat jim plnit jejich přání... A právě proto vznikl projekt "Finance na přání". 

Za podporu děkujeme našim rodinám, kamarádům, přátelům, známým, všem našim spolupracovníkům a obchodním partnerům. Stejně tak i všem z firmy MyPlans.cz, se kterou spolupracujeme. 

Pokud máte podobná přání a cíle, ozvěte se nám, určitě najdeme společnou cestu...